Autoliste
Jaunumi | Arhīvs

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

Par to pašu VI  (2007-10-02)

Edgars, Enkurs II

Kā mēs būtību meklējām:

Transports: VW busiņš 4x4, iespējams pēdējoreiz, grūši jau gāja pavasarī.

Ekipāža: Edgars Lielais – stūres grozītājs, Edgars Mazais - navigators, Ieva - SMS operatore.

Ekipējums: maisiņš ar baterijām un lukturiem (daudz, dažādiem); laptops ar zilzobu GPS, JS3 un nelielu Excel programmu SMS reģistrēšanai un vadībai; Nokia E90 SMS apstrādei (arī ar GPS); katram gadījumam vēl Tomtom - nestaipīs taču datoru pa slapju mežu, kā maijā uz "Auzām" ejot.

PS: Zinot LMT SMS no e-pasta darbības shēmu, jau sākumā bija nojauta, ka nebūs labi, bet centāmies būt godīgi un strādāt ar to pašu 20 SMS limitu, kā pārējie, (neviens taču nenopirka maksas pakalpojumu SMS limitam līdz 50?)

Piektdienas vakarā busiņš tiek noekipēts, smagāk nekā iepriekš, un dodamies starta virzienā uz Cēsīm. Busā ir tikai LielaisE un Operatore, MazoE sestdien savācam no Cēsu laukiem. Startā noskaidrojam pie tiesneses, ka mums ir viss ieskaitot dēli līdzi. Protams, bez diskusijām par ugunsdzēšamā aparāta derīgumu neiztiekam.

Startā pabiedējam Brigādi, ka sākusies medību sezona un mednieki sēž torņos, ne vienmēr skaidri kā kristāliņi. Beigās Izskatās, ka CDT komanda vienu tādu ir sastapusi...

Izloze nav no veiksmīgākajām, pirmais KP Ratniekos trāpa vistālākais no starta (vajadzēja tomēr laizīt to Enkura Brigādes vāveri). Nosūtam E+. Rezervējam atslēgu.

Startējam, šoreiz tiek pieņemts stratēģisks lēmums braukt mierīgi. Rezultātā dodamies uz KP mierīgi pa šoseju, mūs apdzen visi kam nav slinkums. Tikko izkustamies, LielaisE piecreiz uzdod jautājumu vai elektroniskās ierīces ir atradušas taisnāko ceļu un saņem pārliecinošu – „jā”. Beidzot JS3 iestādīts Optimālais maršruts. Pie Ieriķiem saņemam ziņu, ka Brigāde jau paķērusi pirmo atslēgu, malači. Savukārt Navigators, paziņo, ka bija taisnāks ceļš. Dators rāda, ka no Cēsīm uz Līgatni var braukt gar Gauju, tikai ceļš ir neredzams, sanāk pa taisno caur mežu... Ir doma zvanīt vietējiem zinātājiem vai tāds ceļš vispār ir, bet tā kā nebraucam - nezvanām. Nosūtam E+ un atkal Nosūtam E+ un tā sasniedzam pirmo KP.

Nemaz necentāmies braukt pie punkta klāt. Nosūtam E+. Atstājām SMS operatoru Ievu mašīnā un ejam meklēt punktu. Pēc diviem metriem sauciens: "Un Jūs mani atstāsiet vienu" – izrādās, viņa baidās. Atstājam mašīnas atslēgas, lai ieslēdzas un ejam otrreiz. Pēc minūtes sāka gaudot signalizācija un nepārstāja - vismaz nebija pēc tam problēmas atrast mašīnu. Mazliet palauzām kokus un atradām skaistu KP uz upītes. Nu smuki un slapji. Izkompostrējām un taisāmies prom: MazaisE: "Un atslēgu ..." LielaisE: "kādu atslēgu ... tiešām, ielikuši reālu atslēgu ...". Mašīnu atrodam pēc signalizācijas skaņas. Satiekam Subaru, kas jau vienreiz nojoņojis garām, tas par visām vārītēm grib piebraukt, sakam nav laba doma. Nosūtam E + un laižam uz templi, izrādās, ka tas ir paceļam uz Navigatora mājām. Iekšā pie tempļa nebraucam, kāda jēga braukt apkārt? Nosūtam E+ un šoreiz LielaisE iet viens pats, jo SMSi sagādā ļoti daudz darba. Īpaši pēc "gļuka" par atslēgas nogādāšanu uz KP 102, kļuvām ļoti uzmanīgi, jo nācās vēl analizēt arī SMS kļūdas. Paņemu ciklopu, mednieku lukturi un dodos pa ceļu līdz sliedēm. Pa ceļam satieku vēl dažus meklētājus, kopā dodamies pa sliedēm līdz templim. Pie tempļa uz sliedēm stāv viens meklētājs un stāsta: „....pa kreisi stāvs ceļš, sausas kājas, pa labi lēzens, bet slapjas kājas” par tuneli nestāsta. Protams, ejam ar sausām kājām, pēdējo reizi. Atpakaļ pieņemts vienbalsīgs lēmums, dot pa taisno, rezultāts: smuki iznāku pie busa.

Pēc tempļa paņemšanas atkal veiksmes faktors nebija labvēlīgs, jo visi tuvie punkti jau bija rezervēti (te jau radās aizdomas, ka Online sistēma mazliet melo). Nosūtam E+ un pārsteidzoši veiksmīgi rezervējam atslēgas nolikšanu. Braucam uz Kārļiem nolikt atslēgu. Te LielaisE izdomā, ka to vietu pie Amatas viņš labi zina un ka mēģināsim forsēt Amatu kājām, lai nebūtu jābrauc riņķī. Tātad skaisti pa slēpošanas trasi lejā un pāri Amatai. Pēc 300m tomēr atmiņa atausa, ka tieši tajā vietā Amatu var forsēt praktiski tikai peldus. Nosūtam E+ un griežam riņķī un braucam uz Kārļiem.

Pa ceļam uz Kārļiem Online sistēma sāka pārsteigt, atsūtot ceturtās atslēgas esamību vienā punktā. Tad kļuvām nemierīgi, vai tiešām esam pielaiduši kļūdu SMS apstrādē, bet iekšējā balss čukstēja, ka gan jau būs vēl SMS "gļuki" un neviens tad nevarēs mums uzvelt vainu par šo kļūdu.

Kārļos atduramies pie Privātīpašuma zīmes un lai arī no otras puses brauc kāda mašīna apstājamies un LielaisE un Ieva aiziet meklēt KP. MazaisE paliek busiņā un ar sausām kājām cenšas tikt skaidrībā ar SMS gļukiem.

Krauja ir - punkta nav. Ejam uz Līgatnes pusi, tur nekā, jau gandrīz esam Amatas līmenī, kad redzam uguntiņas, dodamies atkal augšā. Atkal nekā, nu nav, tikai mēnesnīcā gaiša baltās smilts klints! Šķiramies, lai ātrāk atrastu, pēc brīža zvans, ar jautājumu: „Vai redzi mani? Protams, ka neredzu!” abi stāvam kraujas malā midžinām ar lukturiem, arī mednieku lukturis nav redzams, dīvaini. Pēkšņi atkal ir gaismiņas, dodos jau viens pa krauju uguntiņu virzienā. Pa ceļam slīdot pa māliem raisās pārdomas: Vai ar gumijas zābakiem jau nepeldētu Amatā? Enj reiz teica, ka trase jāveido tā, lai pats var pieveikt. Priecājos, ka man ir sporta apavi. Beigās atkal redzu baltās smilts klinti jeb gaismu no punkta, kā izrādās. Esmu izvēles priekšā: pa maliņu cauri māliem, vai pa strautiņu augšā kalnā iet. Izvēlos avotiņa ceļu, tiesa, vietām nākas strādāt ar visām četrām. KP atrodu krūzīti, sejā patiess prieks. Gards avota malks. Viss, meklēju atpakaļ ceļu, tas ir vēl stāvāks, tiesa sauss, bet te izdeg ciklops. Izrādās, ka patiešām ir gaiša nakts. Tikko uzsāku ceļu, beidzot mans pārinieks ir mani atradis un rāda gaismu. Prieks ir, bet laiks vairs nav.

Kamēr daži pastaigājās četrāpus pa Amatas nogāzēm, navigators sapratis SMS "gļuku" būtību. Kamēr telefons ir ārpus zonas (un tādas vietas tomēr vēl ir) SMS no e-pasta tiek aizturēts un pēc noteikta intervāla sūtīts vēlreiz, pie tam intervāli paliek lielāki pēc logaritmiskas funkcijas. Šo secinājumu arī apstiprināja mēģinājums rezervēt atslēgu nākošajā KP - "KL - citā punktā ir vairāk atslēgu" - kaut arī mūsu SMS apstrādes programma rāda, ka ir tikai viena brīva atslēga. Pārbaudām SMS no e-pasta statusu - OK vēl 17 palikuši. Nosūtam tomēr E+ un mēģinām vēlreiz rezervēt, bet tas pats: Kļūda. Zvanam informācijas tel. Atbild Enj un kā jau parasti info telefonos kaut kur mūs noforvardē. Paliekam ar domu - „Mūs laikam tomēr nesaprata!” - tātad atkal "Kļūda". Gaidām. Sagaidām SMS, ka noliek nākošo atslēgu, kas mums der un atkal mēģinām rezervēt, bet: "KL - atslēga nav brīva". Sākam pārskatīt SMSus, un pēc 15 min Mūs pārsteidz SMS, ka mūsu atslēgu, kas nebija brīva, rezervē cita komanda. Nu tad mazliet saskumām un sākām rezervēt visas atslēgas pēc kārtas - viena uzķērās. Kopumā zaudējām vismaz 40 minūtes cīnoties ar Online sistēmu. Nosūtam E+ un braucam uz Cīrulīšiem. Vēl viens skaists punkts. Saņemam neatminamu īsziņu no organizētājiem: „Paldies”.

Nosūtam E+ un saprotam, ka līdz finiša laikam palicis mazāk par stundu. Nosūtam E+ un atkal uz Līgatni - uz templi. Nu jau zaudēt nav ko, liekam JS3 optimizāciju uz "īsākais maršruts" un te JS3 iedod jau vienreiz redzēto ceļu, novelkot ceļu pa karti, kur ceļu nav (no Cīrulīšiem pa taisno uz Zvārtes iezi - neiebraucot Kārļos) - forši, laižam. Braukšanas ātrums drusku pieaug, bet vēlāk sarūk pavisam. Skaitam ežus, vāveres, peles, lapsas un sānu celiņus, bet STOP, JS3 vēlas, lai tieši turp mēs dotos. Nu ko, griežam virsū. Te no aizmugures balss (Ieva): "Jā, šito ceļu es zinu, te mana vecmāmiņa gāja uz Cēsīm un mēs bērnībā ar žiguli vizinājāmies". Skaidrs, normāls ceļš. Tālāk melns bembis izbrauc pretī, forši, ja jau bembis brauc, mēs ar tiksim. Vēlāk bembis tika meklēts starp dalībniekiem, bet šķiet, tomēr bija vietējais. Pēc brīža smuko ceļo nomaina mazāks, tērcītēm izskalots, stāvs lejā un manāmi slīdot braucam lejā. Atkal balss no aizmugures: „tur lejā upīte jāforsē, mēs to bērnībā ar žiguli pārbraucām. Saskatāmies ar navigatoru, bet neapstājamies. Nu kad bijām lejā, šķērsojām arī upīti (nebija liela, tik nedaudz virs sliekšņa). Buss uzreiz aiz upītes sāk spolēt, paripojam atpakaļ un skatāmies to vietu, kur jārāpjas augšā, tad sapratām, ka šeit ar auto nebūtu jābrauc. Atpakaļ griezt negribējās, tur upīte, priekšā ceļš sadalās divos. Viens - stāvāku kāpumu knapi busa platumā, otrs - ūdens izskalots, mīksti māli, starpība vismaz 50 cm, katru riteni pa savu nevar. Slikti, bet nu azarts paķerts. LielaisE pārmij dažus vārdus ar busu, šķērslis tiek paņemt bez aizķeršanās. Tālāk pāri ceļam šķērsām dēļi salikti lai upīte ceļu neizskalo. Tad jau sākas neceļš. Laipojot starp bedrēm tiekam līdz nākamajam grāvim, te tiltiņš atkal knapi busa platumā. Tiltam abas malas izskalotas, nekas - ņemam, uzsitam motora vāku un izpūtēju. Zemāks vieglais šķiet būtu pakāries! Tālāk vēl jautrāk - ceļš ar slīpumu uz vienu malu, slīdam, braucam, atkal sitam izpūtēju, motora vāku, peļķes, veci akmeņi ceļa vidū. Tomēr izkļuvām ar vēl pavisam braucošu busiņu līdz Kārļu - Līgatnes ceļam tieši pie pagrieziena uz Zvārtes iezi. Pēcāk tika prasīts zinātājiem, stāsts ir sekojošs. Padomju laikā tika domāts par satiksmes autobusa laišanu pa to ceļu, bet reāli zinātājs bija to ceļu pirms gadiem desmit ar āzi pievarējis. Trakākais ceļš, pa kuru braukts visās dalības reizēs. Tagad, šķiet, tikai traktori un Ņivas pa to staigā. Tālāk uz Līgatni. Sūtam tik E+ un mēģinām saprast, kas notiek ar SMS "gļukiem". Pie tempļa var redzēt jau pavisam apdzisušas kāzas - visi jau guļ: dīvaini, pulkstenis ir tikai 2:30, bet mūsu laiks jau beidzies. Dodamies uz Templi. Pagrabā stāv citi meklētāji, daži ar plikām kājām, daži botās, lemj, kurš dosies līdz galam. Aizeju botās visiem garām, aiz manis operatore Ieva lakādas zābakos, kas iegādāti speciāli pasākumam! Aukstākais ūdens šonakt. Arī viens meklētājs gumijas zābakos tomēr seko, izrādās bez atslēgas, nekas.

Mēģinām rezervēt atslēgas nolikšanu, bet, protams, "KL! punkts pilns". Nu jau mēs gudri - mēģinām rezervēt visus KP pēc kārtas (sarindojot pēc attāluma) un jau ar ceturto reizi trāpām. Nosūtam E+ (jau inerces pēc). Seko zvans draugam, (Ebim no Brigādes), viņam lauku mājas blakus. Stāsts īss: taisns ceļš pretī stacijai. Viss skaidrs. Līgatnē tiekam līdz benzīntankam, kas blakus Pleskavas šosejai uzreiz aiz zīmes „Pleskava”. Tur ceļa nav, vismaz no benzīntanka visapkārt ir redzamas tikai betona ceļa apmales. Nu neko, braucam apkārt - kur kartē ir ceļš, sanāk lieks kilometrs, bet nu neko. Nevienu nepārsteidz pēc 15min saņemtā SMS par atslēgu nolikšanas rezervēšanu tajos KP, kuros mums atbildēja "KL! - punkts pilns". Pie punkta jau atkal inerces pēc EdgarsM paliek mašīnā un EdgarsL ar Ievu dodas apmeklēt ezerus. Forsējam pirmo peļķi, otro, priekšā divi meklētāji, stāv un neiet, ķipa visur ūdens. Nu tā kā kājas jau slapjas dodos tālāk, Ieva paliek. Tā bij’ arī pēdējā peļķe, tiesa padziļa. Atrodu punktu, kompostrēju, eju atpakaļ pāri baļķīšiem virs grāvja zvanīdams, ka atslēga nolikta. Jau liekot kāju uz cietzemes jūtu... No operatores vārdiem atskan skaļš būkšķis gaisma aiziet gaisā... Esmu ūdenī, viss, kas rokā, paliek sausumā. Nav pārāk dziļš. Nekas, dodos atpakaļ, satieku operatori. Ejam jau kopā. Ir operatores doma pēdējo peļķi apiet, te tev nu bija! Pieci soļi un esmu līdz ceļiem ūdenī. Neko darīt, ejam atpakaļ pa lielo peļķi, kas bij tikai dažus centimetrus dziļa... Braucot atpakaļ jau braucam pa Ebja ieteikto ceļu un nokļūstam benzīntankā pāri betona apmalēm, bet tur tiešām bija ceļš! Nosūtam E+ un dodamies uz Saules vārtiem un pa ceļam apgūstam maģisko informāciju par tumšajiem pozitīvajiem tēliem, kas no līķiem augšāmcēlušies, lai turpmāk nebūtu garlaicīgi.

Finišā visi Dze... un tikai pa retam redz arī kādu tiesnesi un te atkal "gļuks". Katrā Chasē zīmējam rūnas un pierakstam visu rūpīgi, bet te vienā naktī, kad esam aizņemti ar SMS sistēmām: nu Rūnas, pēkšņi ievajagas. Nu, protams, ka nebija mums pierakstītas un veiksmes faktors atkal nebija mūsējais - pie visa vainīga tā Enkura Brigādes (ne)nolaizītā vāvere.

Nosūtam E+, sagaidām rezultātus. Braucam mājās. Pirms gulētiešanas, protams, nosūtam E+, un kā 215to SMS saņemam „skaitīšana atsākta no 0”.

No rīta tiek apskatīts buss, viss ir vesels tikai motora vākā dažus centimetrus dziļa bedre, labi, ka no dzelzs ir tas vāks.

Kopumā, kā vienmēr, dziļš paldies organizētājiem.

 

Kurp aizšaut? Nr. 1  (2024-02-17, papildināts 2024-02-18)
Kurp aizšaut? Nr. 1 dokumentācija  (2024-02-18)
Palīdzēsim Rū!  (2016-05-26)
Par Sprīdīti. Pēcvārds*  (2013-10-11)
Atsauksmes par «Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās»  (2013-09-30, papildināts 2013-10-10)
«Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās» dokumentācija  (2013-09-11, papildināts 2013-09-27)
Sprīdītis - sāc pelnīt punktus augustā!  (2013-08-26)
28.septembra pasākumam pieteikušās 20, reģistrētas 20 ekipāžas  (2013-08-02)
Jau 28.septembrī - Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās.  (2013-07-29)
Tava ekipāža vēlas brīvu dalību «7.668556»?  (2013-07-29)
Tiekamies 28.septembrī!  (2013-06-29)
Autoliste iesaka: Makatana 2  (2012-11-03)
Rallijs Kollis 2012 izvērstie rezultāti  (2012-05-22)
Rallijs Kollis 2012 oficiālā saziņa  (2012-05-11)
Reģistrācijas informācija Rallijs Kollis’2012  (2012-04-13, papildināts 2012-05-09)
Autoliste iesaka: Rallijs Kollis’2012  (2012-04-12)
Calibra.lv 666 un NPK piedāvā!  (2011-10-24)
Atsauksmes par Dvēselītes meklēšanu  (2011-09-25)
Best of «Dvēselīte» ORGuliste (cenzēts)  (2011-09-25)
Dvēselīšu meklēšanas nakts noslēgums  (2011-09-20)
Pasākuma «Dvēselīte» rezultāti, logo, nolikums un reglaments  (2011-09-15)
2011. gada Tumsas pasākumam pieteikušās 20 ekipāžas, reģistrētas 20!  (2011-08-01)
Tradicionālais Tumsas pasākums - 24. septembrī!  (2011-07-24)
Turpinam atbalstīt Baikāla ekspedīciju!  (2011-06-24)
Atsauksmes par Autoliste.Pašos spēka gados!  (2011-05-30)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2011-05-28)
Autoliste. Pašos spēka gados! dokumentācija  (2011-05-23)
Autoliste Nīderlandē  (2011-05-09)
Autoliste devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-05-01)
Autoliste. Pašos spēka gados! 4. priekšspēle notika 30. aprīlī!  (2011-04-28)
CDT un fillmore ceļos uz Baikālu!  (2011-04-03)
Stāsts no CDT - par 3. priekšspēli  (2011-03-27)
Autoliste. Pašos spēka gados! 3. priekšspēle notika 26. martā!  (2011-03-22)
Autoliste. Pašos spēka gados! 2. priekšspēle notika 26. februārī!  (2011-02-25)
Piezvani man! nolikums, rezultāti un himna  (2011-02-18)
Autoliste. Pašos spēka gados! 1.priekšspēle notika 29.janvārī!  (2011-01-27)
Piezvani man! reģistrētas 8 ekipāžas  (2011-01-14)
Š.g. 19.februārī - Piezvani man!  (2011-01-12)
Autoliste savā 10.gadā devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-01-02)
Autoliste. Pašos spēka gados! pieteiktas 32, reģistrētas 32 ekipāža!  (2011-01-01)
Jau 11.decembrī - CDT Lapsas Golfs. Ātrais.  (2010-12-11)
Autoliste. Pašos spēka gados! notiks 2011. gada 28.maijā!  (2010-12-05)
Š.g. 13.decembrī notiks Latvijas Autoklubu apvienības dibināšana!  (2010-11-22)
Autoliste iesaka - CDT Kartogrāfs 27. novembrī!  (2010-10-14)
Atsauksmes par Ezīša miglāju  (2010-09-27)
Ezīša miglāja rezultāti  (2010-09-26)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2010-09-26)
BUJ, FAQ un 4aBo Ezītim  (2010-09-24)
«Ezīša miglājs» nolikums, reglaments un logo  (2010-09-22)
Ezīša miglāja nakts noslēgums  (2010-09-20)
Autolistes sarunas vēstuļkopas formātā!  (2010-08-07)
Ezīša miglāja baudīšanai pieteiktas 25, reģistrētas 24 ekipāžas  (2010-07-02)
Tehnisku iemeslu dēļ reģistrēšanās WAP sistēmā būs iespējama tikai vakarā!  (2010-07-01)
«Ezīša miglājs» - jau 25. septembrī!  (2010-06-25)
eXpotīcija. Atkārtojums  (2010-06-06)
Daudzīgais 4x4klubs.lv piedāvā!  (2010-06-02)
Īsas pamācības skrūvēšanā, šaušanā un ķengurlēkšanā  (2010-05-31)
eXpotīcija bildēs  (2010-05-24)
Atskatoties uz eXpotīcijas norisi  (2010-05-23)
eXpotīcijas rezultāti un atsauksmes  (2010-05-23)
Best of eXpotīcija ORGuliste (cenzēts)  (2010-05-23)
eXpotīcijas finiša vieta  (2010-05-21)
eXpotīcijas reglaments un citi dokumenti  (2010-05-20)
eXpotīcijas reģions un nolikums  (2010-05-17)
eXpotīcijas nolikums un logo  (2010-05-12)
4x4 Klubs aicina - Centrs 2010!  (2010-05-05)
Organdizatoru dungādziesmiņa, atceroties ziemas darbus  (2010-04-07)
eXpotīcijas neoficiālā karte  (2010-04-01)
Autoliste informē!  (2010-03-01)
Autoliste plāno, Ministru kabinets dara...  (2010-02-13)
Darbs pie pasākuma veidošanas kūsāt kūsā!  (2010-02-01)
Kā atVILCEENI Polārlapsu ķert brauca...  (2010-01-25)
2010. gada 22. maija pasākumam pieteikta 35, reģistrētas 35 ekipāžas  (2010-01-01)
2010. gada 22. maijā...  (2009-12-30)
Par to pašu  (2009-12-09)
4x4 Klubs aicina - Dublis Nr.4!  (2009-11-04)
Foto no Zelta Ceļa  (2009-09-29)
Atsauksmes par Zelta Ceļu  (2009-09-28)
Domātāju klases teorētiskais pamatojums  (2009-09-28)
Zelta Ceļš atkārtojums  (2009-09-27)
Zelta Ceļš rezultāti  (2009-09-27)
Best of Zelta Ceļš ORGuliste (cenzēts)  (2009-09-27)
Pasākuma Zelta Ceļš reglaments  (2009-09-24)
Pēcpasākuma naksniņas  (2009-09-24)
Pasākuma Zelta Ceļš nolikums  (2009-08-31)
Nakšņošana no 26. uz 27.septembri  (2009-08-24)
ACI Eesti Cup 2009 Afterpārtijs - 22.augustā!  (2009-08-10)
GSS'2009 atcelts!  (2009-07-31)
ACI Eesti Cup'2009 stāstos  (2009-07-29)
ACI Eesti Cup bildēs  (2009-07-27)
Uz Zelta ceļu pieteiktas 24 ekipāžas, reģistrēta 21 ekipāža  (2009-07-27)
ACI Eesti Cup rezultāti (atjaunoti)  (2009-07-26)
ACI Eesti Cup starta koordinātes  (2009-07-23)
ACI Eesti Cup leģendas  (2009-07-22)
Best of ACI Eesti Cup ORGuliste (cenzēts)  (2009-07-22)
ACI Eesti Cup'2009 reglaments un Igaunijas CSN  (2009-07-21)
Par nokļūšanu no kontinenta uz salu  (2009-07-07)
Uz GSS'2009 reģistrētas 4 ekipāžas, pieteiktas 4 ekipāžas  (2009-06-26)
Zelta ceļš - 26. septembrī!  (2009-06-18)
AutoChase International Eesti Cup - Introduction to Saaremaa  (2009-06-12)
Nakšņošana AutoChase International Eesti Cup'2009  (2009-06-10)
Chase : Underworld notiks 2009. gada 18. jūlijā!  (2009-06-02)
Atsauksmes par 12 ķebļiem  (2009-05-26)
Foto no 12 ķebļiem  (2009-05-26)
12 ķebļu atkārtojums  (2009-05-26)
12 ķebļi rezultāti  (2009-05-24)
BUJ, FAQ un ЧаВо  (2009-05-21)
Reglaments un tā pielikumi  (2009-05-21)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2009-05-24, papildināts 2009-05-21)
Rajons X  (2009-05-18)
.. purvos, mežos ...  (2009-05-16)
.. kurp vedīs jūsu ceļi ...  (2009-05-11)
Par bāzes vietu un nakšņošanas iespējām no 23. uz 24. maiju!  (2009-05-08)
GSS' 2009 - 22. augustā!  (2009-05-07)
Dalījums klasēs 12 ķebļos!  (2009-04-23)
CDT Lapsa aicina!  (2009-03-16)
Uz AutoChase International Eesti Cup'2009 pieteiktas 13, reģistrētas 11 ekipāžas  (2009-02-02)
AutoChase International Eesti Cup'2009 - 25. jūlijā!  (2009-01-20)
23. maija pasākuma atbalstītāji  (2009-01-14)
Uz 23. maija pasākumu «12 ķebļi» pieteiktas 37, reģistrētas 35 ekipāžas  (2009-01-05)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2009-01-04)
Ieskats Salā  (2008-06-18, papildināts 2008-11-17)
Pievienosies?  (2008-06-18, papildināts 2008-11-09)
Sveiciens CDT!  (2008-10-06, papildināts 2008-11-08)
Foto no Uguns un Nakts!  (2008-10-06)
2009. gada 23. maijā...  (2008-10-06)
Uguns un Nakts atkārtojums!  (2008-09-29)
Atsauksmes par Uguns un Nakts  (2008-09-29)
Uguns un Nakts nolikums  (2008-09-21, papildināts 2008-09-28)
Uguns un Nakts rezultāti  (2008-09-28)
Uguns un Nakts apbalvošana  (2008-09-28)
Uguns un Nakts reglaments  (2008-09-25)
KājniekChases 2008 atskaņas  (2008-09-09)
Uguns un Nakts norise  (2008-09-07)
Uguns un Nakts testa spēle  (2008-09-07)
Enkurs aicina!  (2008-08-25)
Subaru power club aicina!  (2008-08-22)
GSS 2008 bildēs  (2008-08-11)
GSS'2008 atsauksmēs  (2008-08-11)
GSS' 2008 rezultāti  (2008-08-10)
GSS'2008 dienaskārtība un citas nianses  (2008-08-05)
Uguns un Nakts atbalstītāji!  (2008-08-04)
Uguns un Nakts - reģistrācija vēl 5 ekipāžām!  (2008-07-28)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2008-07-25)
Uguns un Nakts notiks 27. septembrī!  (2008-07-21)
Latvijas Sarkanā Krusta paraugdemonstrējumi - GSS  (2008-07-17)
Chase: Kaos - 19. jūlijā!  (2008-07-15)
GSS' 2008 pieteiktas ekipāžas  (2008-07-13)
Autolistei Latvija pa mazu!  (2008-06-18)
GSS  (2008-06-12)
Enkura Saules aicina!  (2008-05-30)
Fotogrāfijas  (2008-05-30)
Velkam ārā kalendārus!  (2008-05-30)
Atsauksmes  (2008-05-27)
Paldies atbalstītājiem!  (2008-05-26)
...un atkal tukšs un kluss ir klajumā.  (2008-05-26)
Ultra klases uzvarētāji CDT aicina!  (2008-05-26)
Vietu sadalījums Ultra klasē  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Atsauksmes, foto, video  (2008-05-25)
Kopējie rezultāti  (2008-05-25)
AutoChase eVocation reglaments  (2008-05-23)
AutoChase eVocation reglamenta pielikumi  (2008-05-23)
AutoChase: eVocation norises rajons  (2008-05-19)
AutoChase: eVocation startu vietas  (2008-05-19)
Jo vēl aizvien, aizvien ik rītus Vidzeme kā cielaviņa pretī skrien…  (2008-05-19)
Informācija un palīdzība  (2008-05-18)
Ekipāžu numerācija, reģistrācijas un startu laiki  (2008-05-17)
Atgādinam - līdz 18. maijam jādeklarē transporta līdzeklis!  (2008-05-17)
Vaicāji, kur rītausma mazgā baltas kājas…  (2008-05-17)
Bonuskvests svētdienā!  (2008-05-16)
Vecais skolas autobuss, tava stūre mana būs, kopā tālu brauksim mēs…  (2008-05-15)
Pieder saules lēkti mums, vakari, kas nesatumst…  (2008-05-15)
Testējam iespēju piedalīties videoleģendā!  (2008-05-15)
Mēness spēlē zoli, omulīgi blēdigs spīd tam purns…  (2008-05-12, papildināts 2008-05-14)
Kliedz tuksnesī kāds vientuļnieks, viņš kilometru īpašnieks…  (2008-05-14)
Naktsmājas  (2008-05-14)
AutoChase: eVocation nolikums  (2008-05-13)
Vēl muļķīgāks atkusnis, kad kājās man slēpes….  (2008-05-10)
Atnāca Lieldiena pār augstu kalnu...  (2008-05-08)
Ak, pavasar, ak pavasar, tu visiem sirdis dulnas dar`!  (2008-05-06)
UZMANĪBU - WAP tests!  (2008-05-06)
Iesakam gatavot līdzņemšanai...  (2008-05-05)
Caur baltu puteni ap tavu dzīvi zogas mans celš  (2008-05-04)
Reģistrācija uz regularitāti!  (2008-05-04)
Paies laiks, kas atkal visu dziedēs un saulainas dienas būs…  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums specializācijās  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums klasēs  (2008-05-01)
Aicinam reģistrētās ekipāžas veikt WAP testu!  (2008-04-30)
Enj Industries piedāvā - Kājnieku Chase  (2008-01-11)
GSS'2008  (2008-01-03)
Īsi par Autochase : eVocation dalījumu klasēs  (2008-01-02)
Uz Autochase : eVocation pieteikta 41 ekipāža  (2008-01-01, papildināts 2007-12-27)
Reģistrācija no 2008. gada 01. janvāra  (2007-12-05)
Autochase : eVocation - 24. maijā!  (2007-10-28)
Beidzot galīgie rezultāti – jo cīņa ar slinkumu nav joks!  (2007-10-11)
Par to pašu IX  (2007-10-04)
Par to pašu X  (2007-10-04)
Par to pašu VIII  (2007-10-03)
Par to pašu V  (2007-10-02)
Par to pašu VI  (2007-10-02)
AutoChase: Descent rezultāti  (2007-10-02)
Par to pašu VII  (2007-10-02)
Par to pašu II  (2007-10-01)
Par to pašu III  (2007-10-01)
Par to pašu IV  (2007-10-01)
Aicinam iesūtīt atmiņu stāstus, fotogrāfijas...  (2007-09-30)
DESCENT rezultāti  (2007-09-30)
Labie vārdi  (2007-09-30)
Par to pašu I  (2007-09-30)
AutoChase: Ascension Afterparty reglaments  (2007-09-28)
JA kāda iemesla dēļ tomēr nepiedalaties!  (2007-09-28)
Startu laiki (iespējamas izmaiņas)  (2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty kartes  (2007-09-25, papildināts 2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty nolikums  (2007-09-25)
citāti no leģendām jeb mežs ir īstā vieta, kur meklēt būtību ...  (2007-09-23)
Testējam SMS sūtīšanu!  (2007-09-21)
SMS testus neveikušās ekipāžas  (2007-09-21)
Leģendas neiesūtījušās ekipāžas  (2007-09-21)
Vēsts no Enkura!  (2007-09-11)
AutoChase: Ascension Afterparty - 29. septembrī!  (2007-08-14, papildināts 2007-09-02)
Turpinās AutoChase: Ascension Afterparty reģistrācija!  (2007-08-29)
REĢISTRĀCIJA SLĒGTA! Reģistrētas 30 ekipāžas!  (2007-08-29)
GSS aizvadīts!  (2007-08-14)
Meklējam pilotu!  (2007-08-06)
Topot GSS…  (2007-08-05)
Video: Chase : Swarm!  (2007-07-05)
GSS - reģistrācija spēkā 7 ekipāžām!  (2007-07-01)
GSS - pieteiktas 9 ekipāžas!  (2007-06-01)
Gandrīz Sporta Spēles - sadarbībā ar blonde paranoia!  (2007-05-31)
Video: Huliganka shkeerso upi  (2007-05-29)
AutoChase: Ascension bildēs  (2007-05-28)
AutoChase: Ascension rezultāti  (2007-05-28)
Jau jūlijā - Chase : Swarm!  (2007-05-27)
Dalies!  (2007-05-27, papildināts 2007-05-26)
AutoChase : Ascension materiāli  (2007-05-25)
Regularitates startu laiki  (2007-05-22, papildināts 2007-05-24)
Ekipāžu STARTU laiki  (2007-05-22)
Atvērta reģistrēšanās uz regularitāti!  (2007-05-17)
...  (2007-04-26, papildināts 2007-05-06)
.. par 26. maiju...  (2007-04-30)
Fantastiskās pasaules!  (2007-04-13)
Par Elliites klases ekipāžu aprakstiem  (2007-03-17)
Reģistrācija spēkā 40 ekipāžām!  (2007-02-16)
Jau 23. februārī - atzīmējam autolistes pastāvēšanas 9 gadadienu!  (2007-02-16)
Pieteiktas 38 ekipāžas!  (2007-02-09)
Par reģistrāciju Ellītes klasē  (2007-01-26)
Turam īkšķus!  (2006-12-28)
Sveiciens dalībniekiem!  (2006-12-05)
NekroLane video  (2006-10-31)
2007. gada 26. maijā...  (2006-10-30)
Speciālais vēstījums no Eidolona  (2006-10-06)
NekroLane fotogrāfijas  (2006-10-02)
NekroLane rezultāti - Mazohisti  (2006-09-30)
NekroLane rezultāti - Tautas klase  (2006-09-30)
NekroLane starta kārtība  (2006-09-27)
iz organizatoru sapulces  (2006-09-27)
ACE 2006 Afterparty jeb NekroLane nolikums  (2006-09-20)
Sveiciens Calibra.lv un pārējiem dalībniekiem! ;)  (2006-09-20)
Iz NekroLane organizatoru sapulces...  (2006-09-05)
ACE'2006 Afterparty jeb NekroLane pieteikušās 35 ekipāžas!   (2006-07-06)
Joprojām Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-07-01)
ACE  (2006-07-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-06-02)
Atsauksmes par Autosamezglojums III  (2006-05-24)
Atsauksmes par Autosamezglojums II  (2006-05-23)
Atsauksmes par Autosamezglojums I  (2006-05-22)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums ir noticis!  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums dokumentācija  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums rezultāti  (2006-05-21)
Labrit' no rit', cik jauks sis rits!  (2006-05-20)
Ekipāžu numuri un startu laiki  (2006-05-18)
Dalībniekiem par Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-05-13)
Top!  (2006-04-25, papildināts 2006-05-07)
Reģistrācija turpinās!  (2006-01-01)
Autosamezglojumam pieteikušās 53 ekipāžas!   (2006-01-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2005-12-02, papildināts 2005-12-12)
2006. gada maijs - KUR?  (2005-11-01)
Rallijs Kollis 2005 "Malduguns" rezultāti  (2005-10-01, papildināts 2005-10-19)
RK'05 Malduguns apbalvošana!  (2005-10-03)
Atsauksmes par RK'05 Malduguns  (2005-10-03)
RK'2005 Afterparty Malduguns nolikums  (2005-09-21)
RK'05 Malduguns reģistrējušās 29 ekipāžas  (2005-08-29)
RK'2005 Malduguns notiks 30. septembrī!  (2005-08-18)
Bildes no "TTEJDV"  (2005-07-16)
Festivāls Rallijs Kollis`2005 ir noticis!  (2005-05-08, papildināts 2005-05-09)
Pieteikusies 61 ekipāža, reģistrācija atvērta vienai ekipāžai  (2005-03-03, papildināts 2005-05-06)
Gatavojies festivālam Rallijs Kollis`2005!  (2005-02-14, papildināts 2005-05-05)
Nedaudz par RallijKollja gatavosanu  (2005-04-19)
Le`Duss Tuss II notiks, kolīdz būs ledus  (2004-11-29, papildināts 2004-12-03)
Vai ar sešu stundu apmācību kursu var pāraudzināt satiksmes noteikumu pārkāpējus?  (2004-11-29)
Le`Duss Tuss II - jau 5. decembrī  (2004-11-29)
SOAL un Rīgas Domes sarakste par Ave Sol ralliju  (2004-08-25, papildināts 2004-08-26)
Laikraksts Rīgas Balss aicina sadarboties  (2004-08-26)
Ave Sol rallijs - atsauksmes  (2004-08-24)
Miskasttus III  (2004-05-17)
Festivāls Rallijs Kollis 2004 noslēdzies!  (2004-05-03, papildināts 2004-05-04)
Reģistrācija Rallijs Kollis  (2004-04-05, papildināts 2004-04-30)
Hydro Texaco Latvija un SO Autoliste izsludina akciju!  (2004-04-30)
Sākusies pieteikšanās ikgadējam rallijam Kollis 2004!  (2004-03-11, papildināts 2004-04-27)
Rallijs Kollis  (2004-04-22, papildināts 2004-04-27)
Vai esat gatavi Rallijs Kollis 2004?  (2004-03-11, papildināts 2004-03-19)
Balso par Latvijas gada labāko autosportistu!  (2004-01-14)
auto.parks.lv ir atdzīvojies...  (2003-12-24)
SO Autoliste 2. dzimšanas dienas pasākums  (2003-12-08)
06.12.2003. notiks kārtējais SO Autoliste pasākums!  (2003-10-24, papildināts 2003-12-04)
Drošs ātrums ziemā  (2003-11-11)
Sagatavo auto ziemai  (2003-11-03)
Pieminot Disastry  (2003-10-28)
Ar kādām riepām brauc Tu?  (2003-10-27)
SO rudens uzsaukums  (2003-08-31)
Ekotūre Rēzekne '2003  (2003-08-04, papildināts 2003-08-29)
23.08. notiks Ekotūre Rēzekne!  (2003-08-04, papildināts 2003-08-21)
NEBRAUC AR AUTO REIBUMĀ!  (2003-07-31)
Pie stūres skaidrā!  (2003-06-27)
Akcija!  (2003-05-29, papildināts 2003-06-10)
Miskasttuss 2003  (2003-05-26)
Gatavojamies Miskasttusam - 24.05.2003!  (2003-05-07, papildināts 2003-05-20)
Festivāls Rallijs Kollis 2003 noticis!  (2003-05-02)
Festivāla Rallijs Kollis 2003 noslēgums  (2003-04-30)
Pieteikšanās pasākumam Rallijs Kollis 2003 beigusies  (2003-04-25)
Rallijs Kollis 2003  (2003-03-17, papildināts 2003-04-17)
Autolistes Donordiena noslēgusies  (2003-02-22)
Autolistes Donordiena  (2003-02-14)
Le`Duss Tuss`2003 noticis!  (2003-02-09)
Le`Duss Tuss`2003 beidzot tiešām notiks!!!  (2003-02-05)
SO Autoliste mājas lapa hostējas uz DEAC  (2003-01-09)
Mangaļsalas Ziemas Svētku rezultāti  (2002-12-06)
Listei BŪS sava mājas lapa!  (2002-12-04)
Sveika, Liste!  (2002-12-03)
Aizritējuši Mangaļsalas Ziemas Svētki  (2002-12-02)
Pasākuma ?Mangaļsalas Ziemas Svētki? dienas kārtība  (2002-11-29)
Noslēgusies DUS mērīšanās akcija  (2002-11-02)
Mangaļsalas Ziemas Svētki 30.novembrī  (2002-10-23)
DUS mērīšanās akcija  (2002-10-02)
| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA     NACHOS Racing   
 4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy